Login
You are in: Home > Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Today s Scheduled Competitions

Today's Scheduled Competitions 22/09/2018 Click to enlarge

MüTeGE F 1

Germany
Local Team:

Free Darter Deluxe

(DELUXE_02-01, Niedersachsen)

VS

Visitor Team:

Burning Arrows

(BURGSTSCHäNKE_04-01, Nordrhein-westfalen)

Time:
18:00:00
Local Team:

Flying Fishers

(BAR 365_02-01, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

See you later

(BILLCAFEEFFET_12-01, Nordrhein-westfalen)

Time:
18:30:00

MüTeGE S 1

Germany
Local Team:

Dart Devils

(ZUR BLANKE_01-01, Niedersachsen)

VS

Visitor Team:

Irish Dartkings

(IRISH PUB_03-01, Niedersachsen)

Time:
18:00:00
Local Team:

Zulu Warriors

(LIBERTY_04-01, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

Happy Darter

(IRISH PUB_05-01, Niedersachsen)

Time:
19:00:00

MüTeGE S 2

Germany
Local Team:

The flying Airpumps

(BILLCAFEEFFET_12-01, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

The walking Darts

(BILLCAFEEFFET_12-01, Nordrhein-westfalen)

Time:
19:00:00
Local Team:

DC Black Devils

(DEUTSCHESHAUS_01-01, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

1. DC Liberty

(LIBERTY_02-01, Nordrhein-westfalen)

Time:
19:00:00
Local Team:

House of Darts

(BILLCAFEEFFET_04-01, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

Black Panther

(BILLCAFEEFFET_04-01, Nordrhein-westfalen)

Time:
20:00:00

MüTeGE S 3

Germany
Local Team:

Die verrückten 7

(BüRGERHAUS_05-01, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

Eightons

(AM N.DREIECK_06-06, Nordrhein-westfalen)

Time:
18:00:00
Local Team:

Predators

(BENNI'S_02-01, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

Dart Teufel

(AM N.DREIECK_04-04, Nordrhein-westfalen)

Time:
18:00:00

MüTeGE S 4

Germany
Local Team:

Bob`s Dartmeister

(AM N.DREIECK_01-01, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

DC Burgstadtschänke

(BURGSTSCHäNKE_03-01, Nordrhein-westfalen)

Time:
18:00:00
Local Team:

Die Rasselbande

(BüRGERHAUS_02-01, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

Team 365

(BAR 365_02-01, Nordrhein-westfalen)

Time:
20:00:00

MüTeGE A 1

Germany
Local Team:

The Mystery Darts

(IRISH PUB_04-01, Niedersachsen)

VS

Visitor Team:

Kings of Darts

(BüRGERHAUS_05-01, Nordrhein-westfalen)

Time:
19:00:00
Local Team:

C.K. Liberty

(LIBERTY_02-01, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

DC Burgritter

(BURGSTSCHäNKE_05-01, Nordrhein-westfalen)

Time:
19:00:00

PATRÍCIO vs PRETA

Portugal
Local Team:

CAFÉ DA PRETA

(CAFÉ PARAGEM-01, Leiria)

VS

Visitor Team:

PATRÍCIO & ANA 2

(PATRÍCIO & ANA-01, Leiria)

Time:
22:00:00

LIGA SABADO 18/19

Spain
Local Team:

NUEVA CARTEYA

(NUEVA CARTEYA 1, Barcelona)

VS

Visitor Team:

LA TERRAZA DRIVER

(BAR LA TERRAZA-01, Barcelona)

Time:
17:45:00
Local Team:

LEOMAN

(BAR LEOMAN-01, Barcelona)

VS

Visitor Team:

N.C. PARK FELIX

(N.C.PARK 2, Barcelona)

Time:
17:45:00
Local Team:

BRASERIA VALMAR

(BRASERIA VALMAR, Barcelona)

VS

Visitor Team:

N.C.PARK POCHOLO

(N.C.PARK 3, Barcelona)

Time:
17:45:00
Local Team:

LA TERRAZA PEMAN

(BAR LA TERRAZA-01, Barcelona)

VS

Visitor Team:

MALAGA NEL

(BAR MALAGA, Barcelona)

Time:
17:45:00
Local Team:

TAPAS 59

(BAR TAPAS 59 , Barcelona)

VS

Visitor Team:

N.C. PARK TATE

(N.C.PARK 1, Barcelona)

Time:
17:45:00
Local Team:

GOLDEN BONA

(B. GOLDEN BONA 1, Barcelona)

VS

Visitor Team:

8 MILES

(BAR 8 MILES, Barcelona)

Time:
17:45:00
Local Team:

MALAGA JUANMA

(BAR MALAGA-01, Barcelona)

VS

Visitor Team:

MALAGA CAROL

(BAR MALAGA-01, Barcelona)

Time:
17:45:00
Local Team:

N.C. PARK PICHI

(N.C.PARK 3, Barcelona)

VS

Visitor Team:

N.C. PARK FANI

(N.C.PARK 3, Barcelona)

Time:
17:45:00

PAREJAS LEVEL 7

Spain
Local Team:

RIERA GIRLS

(BAR RIERA-02, Barcelona)

VS

Visitor Team:

ELS DARTS

(ELS DARDS 1-01, Illes balears)

Time:
20:00:00

Liga Test

Spain
Local Team:

EQ 001

(DESPATX DIRECCIó-01, Barcelona)

VS

Visitor Team:

RUBEN

(DESPATX DIRECCIó-01, Barcelona)

Time:
15:59:12
Local Team:

EQ 004

(DEV-215-01, Barcelona)

VS

Visitor Team:

EQ 002

(DESPATX DIRECCIó-01, Barcelona)

Time:
15:59:12
Local Team:

EQ 003

(DESPATX DIRECCIó-01, Barcelona)

VS

Visitor Team:

SERGIO

(DEV-215-01, Barcelona)

Time:
15:59:12

3. BWA Cup Finale 1

Germany
Local Team:

TERRY

(PARKHOTEL_07-01, Bayern)

VS

Visitor Team:

CHANSON

(PARKHOTEL_07-01, Bayern)

Time:
15:14:00
Local Team:

LOEPI

(PARKHOTEL_07-01, Bayern)

VS

Visitor Team:

Hate

(PARKHOTEL_07-01, Bayern)

Time:
15:19:00
Local Team:

SNAKE

(PARKHOTEL_07-01, Bayern)

VS

Visitor Team:

TOM

(PARKHOTEL_07-01, Bayern)

Time:
15:28:00
Local Team:

SHORTY

(PARKHOTEL_07-01, Bayern)

VS

Visitor Team:

BAWAJAGA

(PARKHOTEL_07-01, Bayern)

Time:
15:28:00
Local Team:

JOHN

(PARKHOTEL_07-01, Bayern)

VS

Visitor Team:

BASTI

(PARKHOTEL_07-01, Bayern)

Time:
15:42:00

DK 30 23,0 - 25,0

Germany
Local Team:

BORSTI

(BONBON, Sachsen)

VS

Visitor Team:

SCHWEDE

(KL JäGERHOF_01, Nordrhein-westfalen)

Time:
18:00:00
Local Team:

THE SNIPER

(ZICK ZACK_03, Bayern)

VS

Visitor Team:

UNDERTAKER

(STARLOUNGE_01, Bayern)

Time:
18:00:00
Local Team:

SPEEDY 01

(FUN PARK_01, Niedersachsen)

VS

Visitor Team:

REMMY

(ZUMLEUCHTTURM_01, Niedersachsen)

Time:
18:00:00
Local Team:

BINO

(HARRY'S BAR_02, Baden-württemberg)

VS

Visitor Team:

DUISBURGER

(WHITE CAPS, Nordrhein-westfalen)

Time:
18:00:00
Local Team:

EYNUR

(WUNDER BAR_05, Schleswig-holstein)

VS

Visitor Team:

BISI

(BALU_01, Nordrhein-westfalen)

Time:
18:00:00
Local Team:

LUTSCHER

(OLD PUB_01, Rheinland-pfalz)

VS

Visitor Team:

Tino

(FäSSLE, Baden-württemberg)

Time:
18:00:00
Local Team:

HAKYY

(SMOKEY JOE_01, Niedersachsen)

VS

Visitor Team:

FREDDY

(DC NIEDERROTH, Bayern)

Time:
18:00:00
Local Team:

BUB

(BISTRO TWILIGHT, Baden-württemberg)

VS

Visitor Team:

FLUBBER

(HAITHABU_01, Schleswig-holstein)

Time:
18:00:00

Hüttcup 3 Finale

Germany
Local Team:

TOBI

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

VS

Visitor Team:

NOSSEK

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

Time:
20:30:00
Local Team:

AJUP

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

VS

Visitor Team:

HERR PES

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

Time:
20:30:00
Local Team:

BOERNY

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

VS

Visitor Team:

BACIBEAR

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

Time:
20:40:00
Local Team:

NICOLE

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

VS

Visitor Team:

PITI

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

Time:
20:40:00
Local Team:

MOOSI

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

VS

Visitor Team:

MARIA

(DIE HüTT_05-01, Hessen)

Time:
20:50:00
Local Team:

EURO

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

VS

Visitor Team:

GREGOR

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

Time:
20:50:00
Local Team:

BABSY

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

VS

Visitor Team:

KASIA

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

Time:
21:00:00
Local Team:

ASIA

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

VS

Visitor Team:

LIZZY

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

Time:
21:00:00
Local Team:

STEPHAN

(DIE HüTT_06-01, Hessen)

VS

Visitor Team:

CHRIZZO

(DIE HüTT_06)

Time:
21:10:00

CAFÉ MILÉNIO

Portugal
Local Team:

PEIXEIROP

()

VS

Visitor Team:

LOPES

()

Time:
17:00:00
Local Team:

BEZERRA

()

VS

Visitor Team:

ARANHAO

()

Time:
17:05:00
Local Team:

EDGAR PBL

()

VS

Visitor Team:

LORENE

()

Time:
17:10:00
Local Team:

TEIAS

()

VS

Visitor Team:

FACE OFF

()

Time:
17:15:00
Local Team:

ALGUÉM

()

VS

Visitor Team:

BETO

()

Time:
17:20:00
Local Team:

SPIDER

()

VS

Visitor Team:

NASTIA

()

Time:
17:25:00
Local Team:

VOVA

()

VS

Visitor Team:

RÓIRÓI

()

Time:
17:30:00
Local Team:

GLÓRIA

()

VS

Visitor Team:

ROMEU.S

()

Time:
17:35:00

CAMPEOES 3AS 2018 C

Portugal
Local Team:

PARREKO

(AMEAIS BAR, Porto)

VS

Visitor Team:

UZI

(GDVF-01, Beja)

Time:
16:00:00
Local Team:

RAFAEL

(CAFE TARRIO 2, Porto)

VS

Visitor Team:

PI

(CANIÇO, Beja)

Time:
16:00:00
Local Team:

BRANQUINHO

(ESPACO XXI 2-01, Açores)

VS

Visitor Team:

NORONHA

(BAR BOMBEIROS, Beja)

Time:
16:00:00
Local Team:

CAMPANIÇO

(GDVF V.FRADES-01, Beja)

VS

Visitor Team:

TIAGOSILVA

(ESPACO XXI 1-01, Açores)

Time:
16:00:00
Local Team:

PAXECO

(TABERNA SALGADO, Beja)

VS

Visitor Team:

CAETANO

(BAR O LEOPOLDO, Madeira)

Time:
16:00:00
Local Team:

FACADA

(ESPACO XXI 1-01, Açores)

VS

Visitor Team:

FAGULHA

(FUNDAÇÂO, Açores)

Time:
16:10:00
Local Team:

XUXUQA

(ESPACO XXI 1-01, Açores)

VS

Visitor Team:

VALERIO

(BAR O LEOPOLDO, Madeira)

Time:
16:10:00
Local Team:

SMILEBARTO

(CANIÇO 2-01, Beja)

VS

Visitor Team:

CAITA

(ESPACO XXI 2-01, Açores)

Time:
16:20:00

FINAL PAREJAS 2ª

Spain
Local Team:

LOS MATAOS

(CALIFORNIA 4-01, Burgos)

VS

Visitor Team:

SUSI-MARIA

(CALIFORNIA 4-01, Burgos)

Time:
17:00:00
Local Team:

CAMARONES

(CALIFORNIA 5-01, Burgos)

VS

Visitor Team:

ISI&ESE

(CALIFORNIA 5-01, Burgos)

Time:
17:00:00
Local Team:

INVERNALIA 2

(CALIFORNIA 5-01, Burgos)

VS

Visitor Team:

TIRA FLECHAS

(CALIFORNIA 5-01, Burgos)

Time:
17:00:00
Local Team:

GALLINERO

(CALIFORNIA 5-01, Burgos)

VS

Visitor Team:

TABERNA RUBENA

(CALIFORNIA 5-01, Burgos)

Time:
17:00:00

VD - LEVEL 3A

Spain
Local Team:

PANTERA MIRANDA

(D' CANTO-01, Beja)

VS

Visitor Team:

DOCAS 30

(DOCAS 30-01, Portalegre)

Time:
20:30:00
Local Team:

PERILLANES DARTS

(PERILLANES 1, Huelva)

VS

Visitor Team:

TONI & RIERA

(SIS TONS, Illes balears)

Time:
20:30:00
Local Team:

BENCHA Y OMAR

(LA CERVE-01, Valladolid)

VS

Visitor Team:

Boney-Slvrfx316

(A&J'SMUSIC ROOM1, Kansas)

Time:
20:30:00
Local Team:

BUBYSTON

(BUBYSTON IDARTS, Alicante)

VS

Visitor Team:

PITEROTULL-TONI

(NUEVA CARTEYA 1-01, Barcelona)

Time:
20:30:00
Local Team:

BLAI TEAM

(BLAI MUSIC , Barcelona)

VS

Visitor Team:

BAJO 0

(QUEDATE-01, Murcia)

Time:
20:30:00
Local Team:

KARIBU 4

(KARIBU 1, Zaragoza)

VS

Visitor Team:

CENTRE TARSER

(CAFE BAR CENTRE, Barcelona)

Time:
20:30:00
Local Team:

RADIKAIS

(CIDADE NOVA NEW, Portalegre)

VS

Visitor Team:

RULY-R.VALLE

(GAUDI BCN-01, Barcelona)

Time:
20:30:00
Local Team:

LOS PRE-PARAOS

(SOL 3-01, Cantabria)

VS

Visitor Team:

CALA CHARCA

(LA CALA 6, Barcelona)

Time:
20:30:00

VD - LEVEL 3B

Spain
Local Team:

CAMPO MAIOR DARTS

(CAFETARIA J-01, Portalegre)

VS

Visitor Team:

TIGRE SERGIO

(GUARAPO NEW, Las palmas)

Time:
17:00:00
Local Team:

PEÑA LOS REMACHES

(LOS REMACHES, Palencia)

VS

Visitor Team:

BEVA

(CERV. LASTRA 01, Salamanca)

Time:
17:00:00
Local Team:

THE PELETE

(ZARIGÜELLAS, Cáceres)

VS

Visitor Team:

Iratxoak-3

(IRATXOAK IDARTS, Gipuzkoa)

Time:
17:00:00
Local Team:

THE AVENGERS

(N.C.PARK 3, Barcelona)

VS

Visitor Team:

THE BOX

(THE BOX, Sevilla)

Time:
17:00:00
Local Team:

CAPRY

(CAPRY 2-01, Teruel)

VS

Visitor Team:

LA CERVE

(LA CERVE, Valladolid)

Time:
17:00:00
Local Team:

KARIBU 2

(KARIBU 1-01, Zaragoza)

VS

Visitor Team:

RIVER´S

(RIVER´S-A-67)

Time:
17:00:00
Local Team:

DISPAO 2

(NUEVO DISPAO 1-01, Pontevedra)

VS

Visitor Team:

A CA LA CAPI

(A CA LA CAPI, Granada)

Time:
17:00:00
Local Team:

RELAX

(PUB RELAX, Alicante)

VS

Visitor Team:

LOS BEEFEATER

(RINCON DARDERO 1, Huelva)

Time:
17:00:00

VD - LEVEL 3C

Spain
Local Team:

TATE-RODRI

(N.C.PARK 1-01, Barcelona)

VS

Visitor Team:

LE TOUR TEAM

(LE TOUR, Teruel)

Time:
18:30:00
Local Team:

PUERTA 3 -B

(PUERTA 3 1-01, Santa cruz de tenerife)

VS

Visitor Team:

RUBEN/JULIAN

(COCHERA-01, Cuenca)

Time:
18:30:00
Local Team:

LOS FENOMENOS

(PEÑA SEVILLISTA-01, Sevilla)

VS

Visitor Team:

COLOMBOFILA

(COLOMBOFILA ASOC, Santa cruz de tenerif)

Time:
18:30:00
Local Team:

ADEGA DO PAZO

(ADEGA DO PAZO 1-01, A coruña)

VS

Visitor Team:

TRIUNVIRATO

(URBELZ-01, Araba)

Time:
18:30:00
Local Team:

CAFE 33

(CAFE 33, Illes balears)

VS

Visitor Team:

JITO-NITO

(ZONA CERO 1-01, Pontevedra)

Time:
18:30:00
Local Team:

mendi

(MENDI IDARTS 1-01, Gipuzkoa)

VS

Visitor Team:

LOS ESMOCHADORES

(BODEGA LUCAS, Sevilla)

Time:
18:30:00
Local Team:

POCIMAFRESA

(BAR OASIS-01, Barcelona)

VS

Visitor Team:

EL CAZADOR

(EL CAZADOR, Illes balears)

Time:
18:30:00
Local Team:

the hole

(THE HOLE LOWEN-01, Gipuzkoa)

VS

Visitor Team:

DARLAS

(NUEVA TORREVIEJA, Alicante)

Time:
18:30:00

VD - LEVEL 3D

Spain
Local Team:

CHISPY - MIGUEL

(BUGUS PEGONEGRO-01, Pontevedra)

VS

Visitor Team:

CHIKLIU-GITANO

(BAR LOS ESCUDOS-01, Barcelona)

Time:
15:18:00
Local Team:

GHOSTBUSTERS

(RIVER´S-A-67, Salamanca)

VS

Visitor Team:

HIJARANOS

(PAPI, Teruel)

Time:
15:18:00
Local Team:

MANU-SOKA

(LA CALA-04, Barcelona)

VS

Visitor Team:

MIS CO...

(BODEGA LUCAS)

Time:
15:19:00
Local Team:

JC-MIKI-PEMAN

(N.C.PARK 1-01, Barcelona)

VS

Visitor Team:

CAN BONI 1

(LA MIRADA, Barcelona)

Time:
15:19:00

*USDC QTR LVL 5.1

USA
Local Team:

SHANE ENGLE (ID)

(DUFFYS 2-01, Idaho)

VS

Visitor Team:

JAKE FLEENOR (WY)

(OCHE 2-01, Wyoming)

Time:
23:00:00
Local Team:

BRIDGET DIXON (MO)

(CJS 3-01, Kentucky)

VS

Visitor Team:

MICHELE BURNETT (VA)

(LIL'S BOARD 1-01, Virginia)

Time:
23:00:00
Local Team:

RICK ECKERT (WY)

(OCHE 3-01, Wyoming)

VS

Visitor Team:

TERRY WEBB (TX)

(AL 597 B1-01, Texas)

Time:
23:00:00
Local Team:

bye

(FIELDBOX 1-01, Missouri)

VS

Visitor Team:

SHANNON LABINE (TX)

(AL 597 B4-01, Texas)

Time:
23:00:00
Local Team:

DAN SMITH (WY)

(OCHE 1-01, Wyoming)

VS

Visitor Team:

JIMMY PEACOCK (TX)

(SHUCKERS #1-01, Texas)

Time:
23:00:00
Local Team:

KEN ZENT (MT)

(GOLD DUST 3-01, Montana)

VS

Visitor Team:

SCOTT IMMING (ID)

(OCHE 5-01, Wyoming)

Time:
23:00:00
Local Team:

LISA RIOJAS (TX)

(SHUCKERS #6-01, Texas)

VS

Visitor Team:

KIM COURTNEY (OK)

(STARLITE 2-01, Oklahoma)

Time:
23:00:00
Local Team:

LOREN REDDICK (MT)

(GOLD DUST 4-01, Montana)

VS

Visitor Team:

bye

(WAREHOUSE-01, Texas)

Time:
23:00:00
Local Team:

BILL KINYON (ID)

(KING & HART 1-01, Idaho)

VS

Visitor Team:

MARC HERRERA (TX)

(BULLZEYE #3-01, Texas)

Time:
23:00:00
Local Team:

LEE CARPENTER (MO)

(CJ'S 5-01, Kentucky)

VS

Visitor Team:

JOHN FROST (FL)

(AM LEGION 75 #2-01, Florida)

Time:
23:00:00
Local Team:

DARREN BERRY (ID)

(DUFFYS 1-01, Idaho)

VS

Visitor Team:

HARLOW DIXON (MO)

(CJS 6-01, Kentucky)

Time:
23:00:00
Local Team:

OTIS STELLY (TX)

(E-RO'S DARTS #2-01, Texas)

VS

Visitor Team:

JACK GEORGE (PA)

(JUST JAKS 4-01, Pennsylvania)

Time:
23:00:00
Local Team:

HUNTER SCHAEFFER (OK

(BILLY'S 2-01, Oklahoma)

VS

Visitor Team:

AJ PTAK (MO)

(GREINERS PUB 3-01, Missouri)

Time:
23:00:00
Local Team:

JARED SUTTER (TX)

(SHUCKERS #6-01, Texas)

VS

Visitor Team:

TAYLOR PETERSON (ID)

(PIONEER 2-01, Idaho)

Time:
23:10:00
Local Team:

AUSTIN PUSCHEL (ID)

(KING & HART 1-01, Idaho)

VS

Visitor Team:

TIM WEBB (TX)

(AL 597 B1-01, Texas)

Time:
23:10:00
Local Team:

BYE

(USADEMO-01, Texas)

VS

Visitor Team:

CHARLES NEBLETT (KY)

(CJS 6-01, Kentucky)

Time:
23:10:00
Local Team:

MIKE RAWSON (TX)

(SHUCKERS #6-01, Texas)

VS

Visitor Team:

SAM SHUMAKER (OK)

(STARLITE 3-01, Oklahoma)

Time:
23:20:00

*USDC QTR LVL 5.2

USA
Local Team:

PATRICIA CARPENTER

(CJ'S 4-01, Kentucky)

VS

Visitor Team:

AFTON PEARLSTEIN CA

(LUCKY BAIL BONDS-01, California)

Time:
23:00:00
Local Team:

SHAWNA HARDING (TX)

(SHUCKERS #4-01, Texas)

VS

Visitor Team:

RUSTY HENSON (OK)

(FRIENDLYS 3-01, Oklahoma)

Time:
23:00:00
Local Team:

JR HIGBEE (MT)

(GOLD DUST 1-01, Montana)

VS

Visitor Team:

TIM STEPHENS (IL)

(CHAMPIONS 1-01, Illinois)

Time:
23:00:00
Local Team:

SABRINA SISKIND (TN)

(CHEERS 1-01, Tennessee)

VS

Visitor Team:

RUSTY SCHRIVNER (TN)

(TAP BAR&GRILL #1-01, Tennessee)

Time:
23:00:00
Local Team:

bye

(USADEMO-01, Texas)

VS

Visitor Team:

MICHAEL LEGG (ID)

(PIONEER 3-01, Idaho)

Time:
23:00:00
Local Team:

DOUG BRINK (MT)

(GOLD DUST 2-01, Montana)

VS

Visitor Team:

CARLOS URQUIDEZ (MS)

(JUST 1 MORE B1-01, Mississippi)

Time:
23:00:00
Local Team:

SONNY SILVA (ID)

(WHISKEY CREEK 1-01, Idaho)

VS

Visitor Team:

LIZ ROSE (TX)

(SHUCKERS #2-01, Texas)

Time:
23:00:00
Local Team:

TRENA STURGES (OK)

(BILLY'S 1-01, Oklahoma)

VS

Visitor Team:

TERI MCBRIDE (TN)

(ROOKIES 2-01, Tennessee)

Time:
23:00:00
Local Team:

RICH THOMPSON (MO)

(FIELDBOX 1-01, Missouri)

VS

Visitor Team:

LINDA LEWANDOWSKI PA

(JUST JAKS 2-01, Pennsylvania)

Time:
23:10:00
Local Team:

SHARON WILLIAMS (ID)

(DUFFYS 1-01, Idaho)

VS

Visitor Team:

CORY GARZA (MO)

(GREINERS PUB 2-01, Missouri)

Time:
23:10:00
Local Team:

KYLE SMITH (WY)

(OCHE 1-01, Wyoming)

VS

Visitor Team:

TONY ALDANA (TX)

(BULLZEYE #2-01, Texas)

Time:
23:10:00
Local Team:

CHAD BRANNAMAN (WY)

(OCHE 2-01, Wyoming)

VS

Visitor Team:

MATT WILCOX (WY)

(OCHE 3-01, Wyoming)

Time:
23:10:00
Local Team:

KEVIN STAFFORD (OK)

(FRIENDLYS 3-01, Oklahoma)

VS

Visitor Team:

LIZETTE HESSLER (MO)

(FIELDBOX 2-01, Missouri)

Time:
23:10:00
Local Team:

NANCY LOUGH (TX)

(AL 597 B4-01, Texas)

VS

Visitor Team:

JEB RYAN (TX)

(SHUCKERS #1-01, Texas)

Time:
23:10:00
Local Team:

VAUGHAN DECANNIERE

(AL 597 B1-01, Texas)

VS

Visitor Team:

PAUL JOHNSON (OK)

(BILLY'S 1-01, Oklahoma)

Time:
23:20:00
Local Team:

KIM BERRY (ID)

(DUFFYS 2-01, Idaho)

VS

Visitor Team:

bye

(USADEMO-01, Texas)

Time:
23:20:00

*USDC QTR LVL 6

USA
Local Team:

bye

(USADEMO-01, Texas)

VS

Visitor Team:

LENA COLE (OK)

(BILLY'S 2-01, Oklahoma)

Time:
20:00:00
Local Team:

DARA RYAN (TX)

(SHUCKERS #1-01, Texas)

VS

Visitor Team:

SARA POLK (TN)

(N LOUNGE 2-01, Tennessee)

Time:
20:00:00
Local Team:

MICHELLE NEES (ID)

(PIONEER 1-01, Idaho)

VS

Visitor Team:

RACHEL PAGE (VA)

(SANDBAR 1-01, Virginia)

Time:
20:00:00
Local Team:

bye

(USADEMO-01, Texas)

VS

Visitor Team:

LINDSAY LANCASTER ID

(PIONEER 2-01, Idaho)

Time:
20:10:00
Schedule calculated using the following local time:
(Europe/Berlin)
GMT +2
Radikal Players The Best Community of Darts Players